Гаряча лінія 24/7
24/7
ua
Увійти
test
Вкажіть необхідні параметри
Виберіть пропозицію
Дані автомобіля
Персональні дані
Оплата і доставка

Зелена Карта

Гарантия регистрации в МТСБУ
Введіть коректний номерний знак
Територія покриття
Період договору
Страхувальник
У промокоді, можливо, допущена помилка

Як це працює?

Loading...

Ми гарантуємо

Прозорість страхових компаній, наявність ліцензій
Супровід на усіх етапах оформлення страховки
Вигідні умови та кращі ціни

Відгуки

Loading...

Питання та відповіді

Що дає зелена карта?
Суть Зеленої карти полягає в тому, що страхова компанія гарантує відшкодування збитку третім особам на території іншої держави в результаті ДТП за участю авто страхувальника. Ліміти відповідальності (суми для відшкодування шкоди) встановлюються законодавчо країною перебування.
Коли знадобиться Зелена картка?
Зелена карта знадобиться всім без винятку водіям, які бажають подорожувати за кордон на автомобілі: всі сусіди України вимагають його наявності у мандрівників. А головне – вас просто не пропустять без нього на територію іншої країни.
Де діє Зелена карта?

Країни, в яких діє поліс «Зелена карта» (за станом на 2021 рік - 48 країн):

Австрія, Албанія, Андорра, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Ліхтенштейн, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Чорногорія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Росія, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Сербія, Туніс , Туреччина, Україна.

Скільки коштує Зелена карта?

Вартість «Зеленої картки» встановлюється МТСБУ, яке є гарантом усіх виплат за цією страховкою.

Дізнатись вартість Ви можете, вказавши параметри страхування онлайн https://www.inpolis.com.ua/green-card

Чи можна оформити зелену карту на кордоні?
Оформити Зелену карту на кордоні можна, проте ми не рекомендуємо. Краще переконатися заздалегідь, що все оформлено вірно і поліс почав свою дію і є в базі МТСБУ.
В які країни необхідно оформляти Зелену карту у 2022 році?

"Зелена карта" – це міжнародний договір "автоцивілки". Цей вид страхування є обов'язковим для всіх транспортних засобів (зареєстрованих в Україні), що виїжджають з території України.

"Зелена карта" оформлюється для:

Австрія, Албанія, Андорра, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Ліхтенштейн, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль , Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Чорногорія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Румунія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія, Сербія, Туніс, Туреччина, Україна. (http://www.mtsbu.ua/ua/green_card/96532/)

Поліс "Зелена карта" ОНЛАЙН

Поліс "Зелена карта" ОНЛАЙН (страховий поліс) - обов'язковий вид страхування (відповідальності) для всіх, хто виїжджає за кордон на своєму автомобілі. Поліс покриває майнові збитки перед третіми особами за умови провини страхувальника у ДТП. Таким чином поліс позбавляє страхувальника необхідності компенсувати збитки.

Як оформити (купити) "Зелену карту" ОНЛАЙН

Оформляється "Зелена карта" ОНЛАЙН (міжнародний поліс автоцивілки) на фізичну або юридичну особу. Важливо знати - автомобіль не є предметом страхування, предметом є - відповідальність водія транспортного засобу (шкода здоров'ю, життю, засобу пересування або майну у разі ДТП).

Страховий поліс "Зелена карта" ОНЛАЙН оформляється зазвичай на страхувальника, він може і бути власником авто (але не обов'язково). Сама дія цього полісу поширюється на людину, яка сяде за кермо транспортного засобу, але лише на законних підставах.

Ліміт відповідальності регулюється законодавством країн – членів міжнародної системи автострахування. Вартість (ціна) страхового полісу “Зелена карта” залежить від виду та характеристик автомобіля, терміну дії та країни, яку відвідує страхувальник.

Що робити, якщо настала ДТП за кордоном?

Ваші дії:

  • Перш за все слід переконатися в тому, що немає поранених. Якщо є потерпілі, то викличте швидку і спробуйте надати першу допомогу;
  • Позначте місце аварії, виставивши спеціальний знак;
  • Увімкніть аварійку, якщо це можливо. Це допоможе запобігти розвитку аварійної ситуації;
  • Зафіксуйте місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Проведіть фото- і відеозйомку місця події, пошкоджень транспортних засобів, місцевості;
  • Викличте поліцію - cповістіть органи дорожньої поліції про подію. До приїзду поліцейських не робіть спроб змінити розташування свого транспортного засобу і, по можливості, не дозволяйте робити цього іншим учасникам ДТП;
  • Отримайте довідку поліції про обставини ДТП (інший документ, передбачений законодавством країни) про факт події;
  • Протягом п’ятнадцяти днів повідомте в Бюро Green Card в країні, де сталася аварія, і свою страхову компанію про настання ДТП.

! Запам’ятайте - в країнах ЄС єдиний номер для дзвінків в надзвичайних випадках — 112.

Справжність та актуальність поліса "Зелена карта" ОНЛАЙН

Щоб перевірити дію та актуальність поліса "Зелена карта", необхідно зайти на сайт моторно-транспортного бюро (МТСБУ) та перевірити номер полісу чи номер авто. При перетині кордону здійснюється автоматичний контроль наявності та дії поліса щодо відповідного автомобіля. Ви можете здійснювати необмежену кількість поїздок за кордон протягом терміну дії договору «Зелена карта».

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" перетин кордону на автомобілі без Зеленої Карти забороняється.

Документи, необхідні для оформлення "Зеленої карти" ОНЛАЙН

  • - паспорт страхувальника, ID-картка
  • - ІПН страхувальника
  • - свідоцтво про реєстрацію автомобіля (техпаспорт) або іншого транспортного засобу (мотоцикл, причіп, автобус)
  • - водійське посвідчення

Оформляти страховий поліс Зелена карта можна лише на автомобілі, зареєстровані в Україні, з українськими державними номерами.